Patrick Griel

Příběhy z Mezivěku

Čte:

Petr Lněnička, Jaromír Meduna, Vojtěch Hájek, Radek Hoppe, Jitka Moučková, Otakar Brousek ml., Petra Špindlerová, Viktor Dvořák

V království propukla vzpoura. Armáda psanců vedená bývalým lapkou Ferrym a odpadlým šlechticem Sebastianem pochoduje k hlavnímu městu. Do země vyrývá ohnivou brázdu a za sebou zanechává jen smrt a zkázu. Na popravištích, nebo v očistných plamenech končí i spousta nevinných lidí. Strach a příležitost rodí udavače a kolaboranty. V zemi panuje chaos. Ten, kdo má možnost a prostředky, prchá na válkou nedotčený jih daleko od hlavního města.

Ucelený povídkový soubor v žánru fantasy se odehrává ve fiktivním období Mezivěku, stovky let po blíže neurčené katastrofě. Na planetě vyhynula většina populace a zbylé lidstvo bylo uvrženo zpět do hlubokého středověku. Jednotlivé povídky této sbírky si všimají osudů konkrétních hrdinů, které jsou zasazeny do nelehké doby, zvané Mezivěk…

Patrick Griel: (*1978)
Je český debutující spisovatel, píšící pod pseudonymem. Hudebník, scénárista a režisér, příležitostný herec. Narodil se v Praze. Vystudoval Střední knihkupecko-nakladatelskou školu. Byl a je vášnivým čtenářem beletrie. Pracoval také dlouhá léta jako knihkupec. V současné době se věnuje psaní a skládání hudby, dramaturgické a režijní práci. Své autorské prvotiny si vydával vlastním nákladem.
Doplněná verze Příběhů z Mezivěku právě vychází v audioknižním zpracování pod značkou AudioStory, které v roce 2021 slaví 30 let!

redakce textu a režie – Jindřiška Nováková
záznam zvuku a střih – Daniel Tůma
výsledný mix a mastering – Ing. Tomáš Gsöllhofer
hudba - Karpof Brothers
titulní obrázek: Lubomír Kupčík © 2021
grafický design: Jan Skružný 2021
1 CD ve formátu MP3, celková stopáž 480 minut 54 vteřin
natočeno ve zvukovém studiu Karpofon (AudioStory)
vydalo AudioStory s.r.o. ℗ © 2021

Obchod:

Audioteka

AudioStory © 1991-2018

Partneři: Nakladatelství Argo | Nakladatelství Vyšehrad | Nakladatelství Portál | Deník Knihy

Stránky: Miroslav Hařovský